Reference

Na spokojenosti klientů nám záleží.

Obchodní centrum Fontána Teplice

Pro obchodní centrum Fontána Teplice a pro společnost JTH Rent s.r.o. provádíme pravidelný servis vzduchotechnických zařízení po celém objektu. Zajišťujeme dodání, výměnu, odvoz a ekologickou likvidaci filtrace. Provádíme také servis protipožárních klapek (PPK) a ventilátorů pro odvod tepla a kouře (OTK). Servis vzduchotechniky pro OC Fontána zahrnuje jednotky VZT, dveřní clony, potrubní ventilátory a střešní ventilátory.Unipetrol

Společnosti Unipetrol jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite®. Byly zaizolovány rozvody chlazení, které v daném provozu vyžadují udržení stálých hodnot. Izolace Spiralite® splnila veškerá očekávání zákazníka a plánují se další obměny izolací na průmyslových areálech.
Koito

Pro společnost Koito jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite®. Izolace byla instalována na rozvody chladiva tak, aby ovládací prvky a ventily byly stále přístupné a funkční, přičemž izolace Spiralite® udržuje stálé hodnoty chladiva. Dodání a instalace také zahrnovala speciální díly jako boxy, kolena a přechody.Czech Facility

Se společností Czech Facility nyní spolupracujeme na několika objektech. Pro Czech Facility provádíme vše od servisu vzduchotechniky, úpravy elektrických rozvodů, úpravy a těsnění VZT až po profylaktické prohlídky vzduchotechnických zařízení.
Obchodní centrum Central Most

Pro obchodní centrum Central Most nyní provádíme servis vzduchotechniky, který zahrnuje kontrolu veškerých jednotek VZT, střešních ventilátorů a dveřních clon. Provádíme také výměnu filtračních médií včetně následné ekologické likvidace.
Lidl

Pro obchodní řetězec Lidl jsme prováděli čištění a profylaktickou prohlídku klimatizačních jednotek na provozovnách po celé ČR. Společně s čištěním jsme také provedli výměnu filtrů "na míru".
Pivovar Ossegg

Pro pivovar Ossegg jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite® na pivní tanky a to jak na válcové části tak i na oblé zakončení. Spiralite® splnil u zákazníka veškerá očekávání, jelikož nyní si může být jistý teplotou piva v nádržích.
Potřebujete servis, revizi či konzultaci?